- Kamień do pizzy na stelażu 37x37 cm - OUTDOORCHEF / Wysokość: 6 cm / Waga: 4.7 kg
OUTDOORCHEF czysta przyjemność z grillowania
OUTDOORCHEF to innowacyjne szwajcarskie grille i kuchnie ogrodowe łączące nowoczesny design oraz wysoką jakość wykonania. Marka jest znana na rynku europejskim od ponad 30 lat i zajmuje jedną z czołowych pozycji w swojej kategorii. Grille te posiadają wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających grillowanie. Podnoszą walory smakowe przygotowywanych potraw oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika. Zaskocz najbliższych i znajomych zdrowymi, wspaniałymi potrawami z grilla.
Grillowanie to wielka przyjemność. Odpowiednie akcesoria to uzupełnienie Twojego kulinarnego sukcesu. Akcesoria OUTDOORCHEF wykonane są z wysokiej jakości materiałów a użytkowanie ich bardzo ułatwia grillowanie.
Naszymi bestsellerami są szczypce do grillowania, mierniki temperatury, większe lub mniejsze kamienie do pizzy, rękawice ochronne jak również szczotki i preparat do czyszczenia grilla.
Szczególnie polecane są pokrowce, aby Twój grill wyglądał zawsze jak nowy! Odpowiednie akcesoria znajdziesz na naszej stronie.
Kwadratowy kamień do pizzy DSG na stelażu.
Pozwala przygotować idealną pizzę, na kamieniu można piec chleby, ciasteczka, bułeczki, pierożki itp. Porowata powierzchnia pochłania wilgoć aby uzyskać pięknie i kruche ciasto.
Rama ze stali nierdzewnej umożliwia podniesienie pozycji pieczenia i zapewnia idealne połączenie górnego i dolnego opiekania.
Nasz kamień do pizzy OUTDOORCHEF pasuje do piekarników, grilli gazowych i węglowych.
Polecany do modeli Dualchef i Australia.
Wymiary: 37x 37cm
Wysokość: 6 cm
Waga: 4.7 kg
Opinie o Kwadratowy kamień do pizzy DSG - OUTDOORCHEF
w naszym programie lojalnościowym.