AROSA 570 TEX - Grill Gazowy, kulisty
- Grill gazowy firmy OUTDOORCHEF z innowacyjna technologią EASY FLIP. Moc: 9,7 kW. 2 palniki. Zapłon elektryczny. Ruszt: 54 cm.
Niepowtarzalny grill Gazowy AROSA, nie tylko jest sprawym i oszczędnym grillem, dzięki kulistej formie, ale dzięki ciekawemu design ciekawie prezentuje się w każdym otoczeniu. Dzięki swojej mocy i dwum niezależnym palnikom możemy na nim przygotowywać nie tylko typowe potrawy grillowe, ale również PIZZĘ czy piec chleby.
Grill jest łatwy do czyszczenie i PROSTY w obsłudze
Komfort i jakość w najwyższym stopniu w rewolucyjnej kuchni na świeżym powietrzu: Arosa marki Outdoorchef jest naprawdę wszechstronna i oferuje prawie nieograniczony zakres opcji pracy.
Seria Arosa różni się znacznie w dwóch punktach od innych rusztów na gaz z grilla Outdoorchef. Arosa ma technologię Gourmet Burner (GBT), która umożliwia pełny zakres temperatur 80-360 ° C, oraz system bezpieczeństwa gazu (GSS), który automatycznie zapala zgaszony palnik, dzięki czemu nie dochodzi do deflagracji gazu.
- Szerokość: 85,5/113 cm
- Głębokość 81,5 cm
- Wysokość: 111 cm
- Masa: 58 kg
- Ruszt: 54 cm
- Moc: 9,7 kW
- System 2-palnikowy, oba posiadają regulator ciepła, z zapłonem elektrycznym i wbudowanym lejem EASY FLIP do bezpośredniego i pośredniego grillowania
- w zestawie ruszt pokryty spiekiem ceramicznym (istnieje możliwość zakupu dodatkowego rusztu żeliwnego)
- Powierzchnia robocza z litego drewna
- 2 koła odporne na działanie czynników atmosferycznych
- Zawias umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie pod kątem 135°
- Pokrywa zintegrowanym termometrem
Sercem grilla gazowego OUTDOORCHEF jest lejek EASY FLIP, doskonały przykład innowacyjnego podejścia inżynierów
OUTDOORCHEF. Lejek EASY FLIP umożliwia przełączanie dystrybucji ciepła z bezpośredniego na pośrednią w ciągu kilku sekund.
Jednocześnie działa jak inteligentna osłona ochronna przed szkodliwymi wybuchami i nieprzyjemnymi emisjami dymu.
Jedyne działanie polega na przejściu od bezpośredniego do pośredniego grillowania, gotowania i pieczenia: po prostu odwróć
położenie lejka EASY FLIP.